Szanowni Rodzice !

W związku z ogłoszoną akcją strajkową oraz prawdopodobnym przystąpieniem wszystkich nauczycieli do akcji strajkowej, w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci i realny brak możliwości zapewnienia im bezpieczeństwa oraz właściwej opieki, informuję że zajęcia w Samorządowym Przedszkolu nr 76 w Krakowie dnia 8 kwietnia 2019 zostają zawieszone.
Licząc na  Państwa zrozumienie trudnej sytuacji, zwracam się z prośbą o zapewnienie dzieciom opieki w tym dniu.
Zgodnie z przepisami rodzice dzieci do lat 8 mogą w takiej sytuacji mogą skorzystać z płatnej opieki nad dzieckiem wypełniając odpowiednie druki ZUS Wniosek Z-15, Oświadczenie

Dalsze decyzje będę przekazywać Państwu drogą mailową.
Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego bardzo proszę o bieżące zaglądanie do skrzynki pocztowej.

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 76 w Krakowie