9.04 - ZAWIESZONE ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU!

Szanowni Państwo!

W naszym przedszkolu rozpoczęła się akcja strajkowa. Na dzień dzisiejszy wszyscy nauczyciele przystąpili do strajku. Jako dyrektor dołożyłam wszelkich starań, aby znaleźć opiekę dla naszych dzieci podczas strajku. Zwróciłam się z prośbą do siedmiu poradni psychologiczno-pedagogicznych i trzech ośrodków kultury w Krakowie o oddelegowanie swoich nauczycieli do pracy w przedszkolu . Wszystkie instytucje odpowiedziały negatywnie.
Z uwagi na powyższe, za zgodą Urzędu Miasta Krakowa podjęłam decyzję o zawieszeniu zajęć w Samorządowym Przedszkolu nr 76 w Krakowie w dniu 09.04.2019r.
Zwracam się do Państwa z ponowną prośbą o zapewnienie opieki dzieciom w tym dniu.
W obecnej chwili dyrektor jest jedyną osobą, która w takiej sytuacji może sprawować opiekę nad Państwa dziećmi (w grupie do 25 dzieci). Jednakże związane jest to z pracą dyrektora w godz. od 7.00 do 17:00 oraz łączeniem zajęć opiekuńczych z obowiązkami administracyjnymi przedszkola.
W dniu jutrzejszym przekażę Państwu kolejny komunikat dotyczący organizacji pracy przedszkola. Liczę na Państwa wyrozumiałość w tej bardzo trudnej sytuacji.

Z poważaniem
Anna Stocka
Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 76 w Krakowie


projekt i wykonanie magoosek@gmail.com