10.04 - ZAWIESZONE ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU!

Szanowni Państwo!

Nadal trwa akcja strajkowa wszystkich nauczycieli zatrudnionych w Samorządowym Przedszkolu nr 76 w Krakowie.
W związku z zaistniałą sytuacją, jako dyrektor na którym spoczywa obowiązek zapewnienia bezpiecznego pobytu dzieci na terenie przedszkola z powodu braku możliwości zorganizowania doraźnych zastępstw i zapewnienia dzieciom należytej opieki  za zgodą Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa zawieszam zajęcia w przedszkolu dnia 10.04.2019. Zwracam się do Państwa  z prośbą o zrozumienie tej trudnej sytuacji  i zapewnienie  tego dnia opieki dzieciom. Mam nadzieję, że związki ZNP w najbliższych dniach dojdą do porozumienia z Rządem i wtedy akcja strajkowa zostanie odwołana.

O zakończeniu strajku i wznowieniu pracy przedszkola będę Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej oraz kierując informacje mailowe. W obecnej chwili dyrektor jest jedyną osobą, która w takiej sytuacji może sprawować opiekę nad Państwa dziećmi (w grupie do 25 dzieci).
W dniu jutrzejszym przekażę Państwu kolejny komunikat dotyczący organizacji pracy przedszkola.

Liczę na Państwa wyrozumiałość w tej bardzo trudnej sytuacji.

Z poważaniem
Anna Stocka
Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 76 w Krakowie


projekt i wykonanie magoosek@gmail.com