W dalszym ciągu trwa akcja strajkowa wszystkich nauczycieli zatrudnionych w Samorządowym Przedszkolu nr 76 w Krakowie.
Niestety wczorajsze negocjacje zakończyły się niepowodzeniem. W dalszym ciągu nie ma porozumienia ZNP z Rządem w sprawie płac nauczycieli.
W związku z zaistniałą sytuacją, jako dyrektor na którym spoczywa obowiązek zapewnienia bezpiecznego pobytu dzieci na terenie przedszkola z powodu braku możliwości zorganizowania doraźnych zastępstw i zapewnienia dzieciom należytej opieki  za zgodą Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa zawieszam zajęcia w przedszkolu dnia 11.04.2019. Zwracam się do Państwa  z prośbą o zrozumienie tej trudnej sytuacji i zapewnienie  tego dnia opieki dzieciom.
W obecnej chwili dyrektor jest jedyną osobą, która w takiej sytuacji może sprawować opiekę nad Państwa dziećmi (w grupie do 25 dzieci).
W dniu jutrzejszym przekażę Państwu kolejny komunikat dotyczący organizacji pracy przedszkola. Liczę na Państwa wyrozumiałość w tej bardzo trudnej sytuacji.