Ogólnopolska Kampania Rowerowy Maj

W wielka radością pragnę Państwa poinformować, iż nasze przedszkole zostało zakwalifikowane  do udziału 

w OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII ROWEROWY MAJ

dlatego bardzo serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci, aby w maju przyjeżdżały do naszego przedszkola na rowerze, hulajnodze, rolkach lub deskorolce

 

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do przedszkola, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. 

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, który w maju dotrze do placówki w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje dwie naklejki: kwadratową do przyklejenia w książeczce rowerowej i okrągłą do przyklejenia na wspólny plakat grupy.

Dla najaktywniejszych uczestników i placówek przewidziane są nagrody.

Konkurs trwa do: 2019-05-31

Więcej informacji: https://rowerowymaj.eu


Warunkiem udziału dziecka w kapani jest zgoda rodziców!!!

Nauczyciele do 26.04.2019 r. w poszczególnych grupach będą zbierali zgody na udział dziecka w /w kampanii.

Istnieje również możliwość przesłania skanu podpisanej zgody na adres przedszkola : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

regulamin

klauzula informacyjna

 


projekt i wykonanie magoosek@gmail.com