ZAJĘCIA DODATKOWE

"  Gimnastyka dla Smyka"

Prowadzący:  nauczyciele poszczególnych grup

 GRUPA

 DZIEŃ TYGODNIA

 GODZINA

ZDOBYWCY

PIĄTEK

14.45-15.15

TROPICIELE

 PONIEDZIAŁEK

 15.00-15.30

 PODRÓŻNICY

 PONIEDZIAŁEK

 14.30-15.00

ODKRYWCY

 PIĄTEK

 15.00-15.30

 BADACZE

 PONIEDZIAŁEK

 15.30-16.00

 MYŚLICIELE

 CZWARTEK

 15.00-15.30

 

Warsztaty plastyczne "Mały Artysta"

Prowadzący : nauczyciele poszczególnych grup

 GRUPA

 DZIEŃ TYGODNIA

 GODZINA

 ZDOBYWCY

 PONIEDZIAŁEK

 14.45 - 15.15

 TROPICIELE

 ŚRODA

 14.30-15.00

 PODRÓŻNICY

 WTOREK

 14.30-15.00

 ODKRYWCY

 ŚRODA

 15.00-15.30

 BADACZE

 PIĄTEK

 15.00-15.30

 MYŚLICIELE

 ŚRODA

 14.30-15.00

 

Gimnastyka korekcyjna

Prowadzący:  mgr Gjelaludin Haxhijaj

WTOREK:

GRUPA

GODZINA

ODKRYWCY

14.30-15.00

TROPICIELE

15.00-15.30

MYŚLICIELE

15.30-16.00

 

ŚRODA:

GRUPA

GODZINA

PODRÓŻNICY

14.30-15.00

ZDOBYWCY

15.00-15.30

|BADACZE

15.30-16.00

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

Nauczyciel

Pn.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

ZDOBYWCY

P. Joanna Rysiewicz

10.00-10.30

 

10.00-10.30

 

 

TROPICIELE

P. Joanna Rysiewicz

10.30-11.00

 

10.30-11.00

   

PODRÓŻNICY

P. Joanna Rysiewicz

9.30-10.00

 

9.30-10.00

 

 

ODKRYWCY

P. Jolanta Arendarczyk

 

9.30-10.00

 

9.30-10.00

 

BADACZE

P. Jolanta Arendarczyk

11.00-11.30

 

11.00-11.30

 

 

MYŚLICIELE

p. Jolanta Arendarczyk

11.30-12.00

 

11.30-12.00

   

 

Rytmika

Prowadząca: Karolina Łaciak

WTOREK:

GRUPA

GODZINA

ZDOBYWCY

9.30-10.00

TROPICIELE

10.00-10.30

|PODRÓŻNICY

10.30-11.00

ODKRYWCY

11.00-11.30

MYŚLICIELE

9.00-9.30

BADACZE

11.30-12.00

 

Taniec

Prowadzący: Emil Waliczek

CZWARTEK:

GRUPA

GODZINA

ZDOBYWCY

14.30-14.45

TROPICIELE

14.45-15.15

|PODRÓŻNICY

13.00-13.30

ODKRYWCY

13.30-14.00

BADACZE

12.30-13.00

MYŚLICIELE

14.00-14.30

 

Religia

Prowadzący: mgr Beata Radwan

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

GRUPA

GODZINA

PODRÓŻNICY +

ODKRYWCY

 

10.30-11.00

BADACZE +

ODKRYWCY 

11.30 – 12.00

MYŚLICIELE 

11.00 – 11.30

 

Szachy

Prowadząca: mgr Edyta Szromba

PONIEDZIAŁEK:

GRUPA

GODZINA

BADACZE I grupa

13.00-13.30

BADACZE II grupa

13.30-14.00

ODKRYWCY I grupa

14.00-14.30

ODKRYWCY II grupa

14.30-15.00

MYŚLICIELE I grupa

15.00-15.30

MYŚLICIELE II grupa

15.30-16.00

 

 

 

 


projekt i wykonanie magoosek@gmail.com