12.04 - ZAWIESZONE ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU!

Szanowni Państwo!
W dalszym ciągu trwa akcja strajkowa wszystkich nauczycieli zatrudnionych w Samorządowym Przedszkolu nr 76 w Krakowie.
W związku z zaistniałą sytuacją, jako dyrektor na którym spoczywa obowiązek zapewnienia bezpiecznego pobytu dzieci na terenie przedszkola z powodu braku możliwości zorganizowania doraźnych zastępstw i zapewnienia dzieciom należytej opieki  za zgodą Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa zawieszam zajęcia w przedszkolu dnia 12.04.2019. Zwracam się do Państwa  z prośbą o zrozumienie tej trudnej sytuacji i zapewnienie  tego dnia opieki dzieciom.
W obecnej chwili dyrektor i wicedyrektor są jedynymi osobami, które w takiej sytuacji mogą sprawować opiekę nad Państwa dziećmi (w grupie do 25 dzieci).
W dniu jutrzejszym przekażę Państwu kolejny komunikat dotyczący organizacji pracy przedszkola. Liczę na Państwa wyrozumiałość w tej bardzo trudnej sytuacji.

 

Z poważaniem
Anna Stocka


projekt i wykonanie magoosek@gmail.com