UWAGA - Rekrutacja - wnioski tylko droga elektroniczną

Komunikat z dnia 15.03.2020

Szanowni Rodzice !!!

W związku z ogłoszeniem  w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego informujemy, iż od poniedziałku tj. 16.03.2020 r. do odwołania przyjmowanie wniosków rekrutacyjnych odbywać się będzie tylko drogą elektroniczną.

W takiej sytuacji bardzo prosimy o :

  1. Wypełnienie wniosku rekrutacyjnego przez stronę: https://krakow.formico.pl/formico-parents/main.action, zapisanie w formacie PDF i podpisanie przez oboje rodziców.
  2. Przesłanie na adres e-mail przedszkola – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :
  • Zapisanego wniosku w formacie PDF;
  • Skanu lub zdjęcia ostatniej strony wniosku z podpisami obojga rodziców/opiekunów prawnych;
  • Skanu lub zdjęcia podpisanych wymaganych oświadczeń oraz załączników.

Przypominamy w sprawie szczepień wypełniają Państwo tylko oświadczenie, link do ogłoszenia w tej sprawie

Przedszkole zobowiązuje się do:

  1. Potwierdzenia wiadomością e-mail złożenia kompletnego wniosku: Otrzymanie wiadomości zwrotnej potwierdzającej, że „Wniosek został złożony kompletny wraz z załącznikami”;
  2. Wskazania braków do uzupełnienia wniosku.

WAŻNE!!! Dokumenty te będą tymczasowe. Po odwołaniu tej trudnej sytuacji będzie konieczność przyniesienia do przedszkola oryginałów w/w dokumentów.

W sprawie jakichkolwiek pytań związanych z rekrutacją do przedszkola prosimy o kontakt telefoniczny 12 4253073, 660637643, 660637604 lub droga e-mailową  na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.