DYŻUR WAKACYJNY SIERPIEŃ 2020

Przedszkole w okresie wakacji – sierpień 2020 będzie pracować przy zwiększonym reżimie sanitarnym zgodnie z procedurami bezpieczeństwa

Informuję, iż rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola którzy wstępnie zadeklarowali chęć zapisu dziecka na dyżur wakacyjny sierpień 2020 zgodnie z informacją przesłaną droga mailową przysyłają do przedszkola stosowne dokumenty do dnia 25 czerwca 2020r.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, które jesteśmy w stanie zapewnić zgodnie wytycznymi GIS, pierwszeństwo w zapisach na dyżur wakacyjny mają dzieci z naszego przedszkola natomiast dzieci z innych przedszkoli będą przyjmowane w miarę wolnych miejsc. 

Obecnie ilość wstępnie zadeklarowanych osób na dyżur wakacyjny z naszego przedszkola przekracza limit możliwych do zapewnienia przez nas miejsc.

O wszelkich ewentualnych zmianach w zakresie reżimu sanitarnego i zwiększenia ilości dostępnych miejsc będziemy na bieżąco informować Państwa na stronie przedszkola.

WOLNE MIEJSCA NA DYŻUR WAKACYJNY SIERPIEŃ 2020  DLA DZIECI SPOZA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Informujemy, iż zakończyły się zapisy dzieci z naszego przedszkola na dyżur wakacyjny. Obecnie dysponujemy tylko 3 wolnymi miejscami dla dzieci spoza naszego przedszkola na dyżur wakacyjny sierpień 2020.

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka proszone są o wypełnienie załączonych dokumentów oraz przesłanie skanu lub zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 06 lipca 2020 r. do godziny 15:00. Zgłoszenia przesłane po tym terminie NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Zgłoszenie dziecka nie jest równoważne z jego przyjęciem do przedszkola. Ze wg na bardzo małą ilość wolnych miejsc o przyjęciu dziecka zadecyduje kolejność prawidłowo wypełnionych i przesłanych na adres mailowy przedszkola dokumentów.

Informacja na temat przyjęcia / nie przyjęcia dziecka zostanie Państwu przesłana drogą mailową do dnia 07 lipca 2020 do godz. 15.00

W związku z trwającą pandemią w przedszkolu nadal obowiązuje reżim sanitarny zgodnie z przyjętymi procedurami bezpieczeństwa, które są zamieszczone na naszej stronie. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z nimi.

Zgłoszenie woli uczęszczania dziecka w czasie epidemii

Oświadczenie rodziców

Informacja dotycząca dziecka zgłaszanego

 

 


projekt i wykonanie magoosek@gmail.com