Procedura bezpieczeństwa przedszkola od 01.09.2020

Nasze przedszkole od 1 września 2020 wznawia działalność wszystkich grup przedszkolnych, które w związku z panującą epidemią COVID-19  będzie funkcjonowało w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Aktualizacja wytycznych GIS z dnia 25 sierpnia 2020 zmieniająca wymagania dotyczące powierzchni przypadającej na jedno dziecko w przedszkolu pozwoliła nam na przyjęcie wszystkich dzieci których rodzice złożyli deklarację zapisu dziecka lub brali udział w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do naszego przedszkola.

Przekazuję Państwu procedury zapewnienia bezpieczeństwa obowiązujące w naszym przedszkolu od dnia 1 września 2020

Bardzo proszę o wydrukowanie, uzupełnienie i podpisanie druku „Oświadczenie rodziców / opiekunów prawnych dziecka uczęszczającego w okresie epidemii do Samorządowego Przedszkola nr 76 w Krakowie” a następnie przesłanie jego skanu lub zdjęcia niezwłocznie na adres przedszkola : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oryginał oświadczenia należy wrzucić do skrzynki znajdującej się przy wejściu do budynku najpóźniej w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola. W celu właściwego określenia godzin przyprowadzenia i odbierania dziecka z przedszkola, wymaganych w oświadczeniu zostały Państwu przesłane drogą elektroniczną szczegółowe harmonogramy pracy grupy do której będzie uczęszczało Państwa dziecko.