Spotkanie w ramach projektu „Super Rodzice”

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na listopadowe spotkanie w ramach projektu „Super Rodzice” ze specjalistą :

PANIĄ ANNĄ BOROWIECKĄ - Fizjoterapeutą dzieci. Terapeutą Programu Atrakcyjna Mama™  pod hasłem „ROSNĘ ZDROWO”

Tematy poruszane podczas spotkania to m.in.:

  • Cechy charakterystyczne w postawie przedszkolaka
  • Kształtowanie postawy od oseska do dorosłego
  • Czynniki zakłócające prawidłową postawę,  kiedy i jak zwrócić na nie uwagę oraz jak je eliminować.
  • Piramida aktywności fizycznej dla dzieci.
  • Kilka słów na temat badania postawy-co badamy? Jak badamy? Po co badamy?

Spotkanie odbędzie się  22.11.2018 o godzinie 16.00 na terenie naszego przedszkola.

Dodatkowo wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu będą miały możliwość uczestniczenia w akcji profilaktycznej pod hasłem „ROSNĘ ZDROWO” organizowanej tylko dla naszych przedszkolaków przez firmę FIZJOMED ul. Królowej Jadwigi 101A w ramach tego przedsięwzięcia będzie możliwość skorzystania z pakietu bezpłatnych badań swojego dziecka . Zaproponowany pakiet badań będzie zawierał : Oglądanie postawy w płaszczyźnie strzałkowej i czołowej, trzy testy oceniające zakresy ruchomości i długość wybranych mięśni, badanie wysklepienia stóp z użyciem podoskopu, zalecenia/pytania rodziców.Szczegółowe zasady skorzystania z akcji będą przekazane na spotkaniu.

Osoby pragnące wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


projekt i wykonanie magoosek@gmail.com